Dzień Dziecka

Zbliża się wielkimi krokami i spędza sen z oczu zapracowanym rodzicom. Na całym świecie 1 czerwca to Dzień Dziecka i globalnie dzieci chcą ażeby był on przyjemny, wesoły i niezapomniany.

Drodzy rodzice- najwyższy czas na plan, jaki prezent na Dzień Dziecka sprawić prywatnej pociesze. Wiadomo, że niespodzianka dla dziecka zależy od wielu czynników. Od płci, zainteresowań, wieku.

Nie kupimy małemu dziecku tego samego, co ucieszy nastolatka i odwrotnie. Prezenty na Dzień Dziecka nie powinny być przypadkowe. Powinny być przemyślane i mądre. Przeważnie są one dowodem na to, jak bardzo znacie swoje dziecko. Wystarczy chwila sugestie, rozmowy, obserwacji, a będziecie mieć świadomość tego, jaki prezent na Dzień Dziecka będzie perfekcyjny dla waszego kilkulatka czy także nastolatka.

A kto powiedział, że prezenty na Dzień Dziecka to muszą być przedmioty, gadżety? Ma możliwość nasz dziecko właśnie marzy o dniu spędzonym z wami rodzice, może marzy o waszej uwadze, zainteresowaniu się nim, posłuchaniu co ma do powiedzenia?

Zamiast najnowocześniejszego smartfonu ma możliwość bardziej właściwym prezentem na Dzień Dziecka będzie wspólne wyjście do kina lub wycieczka rowerowa?

Innym wariantem prezentów na Dzień Dziecka dla starszych pociech są te ekstremalne, szalone, a jednocześnie spełniające marzenia nastolatka. Lot balonem, skok ze spadochronu, skok na bungie. Wzbudzają one strach rodzica, ale bez wątpienia zostaną niezapomniane przez dziecko.

Prezenty na Dzień Dziecka to nic strasznego drodzy rodzice. Przyjrzyjcie się swoim dzieciom, wsłuchajcie się w nich, zaobserwujcie czym się interesują. I pamiętajcie, że właściwie każdy prezent na Dzień Dziecka jest cudowny, bo to prezent od was.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.