Jak dobrać idealne kwiaty?

Zazwyczaj decydując się na bukiet dla ukochanej chłopcy i dziewczęta lub kupując kwiaty na specjalną okazję, nie wiemy, od czego zacząć kompozycję. Warto mieć świadomość tego, że różnorakie gatunki kwiatów mają własną symbolikę i sprawdzają się w konkretnych sytuacjach. Taka znajomość umożliwi nam również uniknąć popełnienia gafy, np. przy wręczaniu wybrance serca żonkili symbolizujących nieodwzajemnioną miłość.

Do ślubu najlepiej sprawdzą się lilie, orchidee albo białe róże. żeby złożyć gratulacje lub podziękować, warto wybrać kompozycję złożoną z żonkili , a dodatkowo różowych róż. Tulipany i bratki z kolei to kwiaty niezobowiązujące, doskonałe dla posiadamy albo babci. Stokrotki kojarzące się z niewinnością nadadzą się na narodziny dziecka, zaś gerbery możemy wręczyć jako wyraz szacunku dla przyjaciela. Jeżeli już szukamy czegoś mniej pospolitego, dobrym wyborem będzie słonecznik symbolizujący lojalność. Dla pierwszej miłości perfekcyjna będzie fioletowa róża. Uwaga natomiast na te kwiaty w żółtym odcieniu! Ten jasny kolor wyraża zazdrość i złe uczucia. Starajmy się ichniejszym unikać – mimo swojego ładna mogą sprawić przykrość obdarowanej osobie.

Jeżeli już natomiast mamy uwagi co do naszego wyboru, warto zasugerować się wiedzą i radami osób pracujących codziennymi z kwiatami. Kwiaciarnia internetowa Warszawa realizuje wiele zamówień na przeróżne okazję, poczynając od Dnia Babci, Dnia Matki, poprzez urodziny albo imieniny, kończąc na zakończeniu roku szkolnego. Bukiety ślubne Warszawa są komponowane w zgodzie z życzeniem klienta. Wspaniałym pomysłem na sprawienie najbliższej osobie niespodzianki jest także dostawa kwiatów Warszawa.

Sprawdź także: bukiety ślubne Warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Jak dobrać idealne kwiaty?”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. MartynaM - Czerwiec 18, 2015

    Ciekawie napisany tekst, jaki jest szczególnie pomocny. Gratuluję pomysłu.

You must be logged in to post a comment.