Zarabianie na humorze w Internecie

 

Ktoś, kto ma poczucie humoru, jest znacznie dużo lepiej postrzegany w towarzystwie. Pomyślmy sobie o dwóch osobach. Jedna jest w każdej chwili bardzo smutna i przygnębiona, druga natomiast jest za każdym razem radosna i szczęśliwa. Z którą z owych osób chciałbyś się przyjaźnić? Jest całkiem zrozumiałe, że z tą, która ma bardzo dobry humor. W naszym życiu faktycznie dość posiadamy już tego, co jest negatywne. Znacznie bardziej ciągnie nas do tego, co reprezentuje tą przyjemną, pogodną stronę życia, dlatego także śmieszni i weseli wszyscy postrzegani są znacznie lepiej i mają więcej przyjaciół.

Pogodnym warto być także dlatego, że warunkuje to zdrowie. Ktoś, kto przez nieustannie zamartwia się i jest smutny, nie ma możliwość liczyć raczej na to, że jego zdrowie będzie szczegółowo takie, jak żeby chciał. W przypadku, gdy kawały towarzyszą nam w życiu dzień w dzień, jesteśmy bardziej rozpromienieni i nie imają się nas dosłownie infekcje. To jest potwierdzone naukowo, że człowiek, który się śmieje i cieszy, posiada znacznie silniejszy układ immunologiczny, a co za tym idzie stan jego zdrowia za każdym razem jest lepszy w przyrównaniu do tego człowieka, który nieustająco się smuci. Gdy się śmiejemy, to łatwiej przychodzi nam wykonanie powierzonych nam zadań, nasza praca jest prostsza, bariery nagle znikają, a my czujemy, że świat stoi przez nami otworem. Rozrywka jest ogromnym motorem do funkcjonowania, jest nas w stanie zaktywizować, ruszamy wtedy do funkcjonowania i przestajemy odwlekać to, co już dawno powinno zostać zrobione. Jak żeby nie patrzeć, śmiech i radość posiadają same zalety i powinnaś z nich przez bez ustanku skorzystać.

Więcej: memy.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Zarabianie na humorze w Internecie”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Orzeszek - Październik 4, 2015

    Naprawdę świetny tekst, niezmiernie mi się przydał, bowiem akurat szukałem odpowiedzi na takie pytania. Będę odwiedzał stronę częściej.

You must be logged in to post a comment.