Zadbaj o swoje zęby

 

Nie każdy z nas rodzi się z idealnymi, prostymi zębami, jakie są równo ułożone w łuku. W sytuacji niektórych ludzi występują znaczne problemy z estetyką i funkcyjnością zębów. Dlatego również powinno się takie zęby wyprostować po to, by odzyskały naturalne ustawienie, które umożliwi im na świetny wygląd i właściwe działanie. Sztuką taką zajmuje się ortodoncja Pruszków. Dzięki niej możemy naprostować krzywe zęby, a tym samym zdobyć znacznie lepszy efekt miły dla oka.

Przede wszystkim, kiedy obserwujemy u siebie krzywe zęby, powinno się czym prędzej udać się do stomatologa. Dentysta dla dzieci Żyrardów oceni stan jamy ustnej i zaordynuje odpowiedni metodę leczenia. Na początku wszystkie zęby dziecka zostaną z uwagą przeleczone. Warto być świadomym, że aparatu nie stosuje się w sytuacji zębów mlecznych, a wyłącznie w sytuacji tych stałych, które zostaną z nami już na całe życie. Zęby mleczne i tak wypadną i nie posiada sensu ich prostować. W sytuacji osób dorosłych, które przez lata borykają się z problemem krzywych zębów, trzeba dokładnie oszacować stan jamy ustnej, kości, a również stawów skroniowo-żuchwowych. Dentysta Żyrardów testuje, które zęby trzeba poprawić, a które wyglądają dobrze i stosuje adekwatny aparat ortodontyczny. Aparat taki nosi się przez okres 2-3 lat i jego misją jest wywieranie nacisku na konkretne zęby tak, żeby przemieszczały się w szczęce, a co za tym idzie zmieniały własne ustawienie na takie, które będzie najestetyczniejsze. Naprostowanie zębów wymaga od nas cierpliwości i dość długiego czasu.

Polecam sprawdzić: dentysta Żyradów.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Zadbaj o swoje zęby”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. EwelinaZawi - Październik 10, 2015

    Szczerze świetny artykuł, wyjątkowo mi się przydał, ponieważ akurat szukałem odpowiedzi na takie pytania. Będę odwiedzał stronę częściej.

You must be logged in to post a comment.