Na czym polega masaż głęboki?

Masaż głęboki powinno się do grupy masaży leczniczych, dzięki którym można zdziałać cuda dla naszego zdrowia i wyglądu. Masaż głęboki przede wszystkim pozwala wymodelowanie sylwetki i szybsze schudnięcie. Dzięki temu, że głębokie masowanie usuwa nadmiar tłuszczu ze skóry, możliwe jest usunięcie cellulitu, zmory współczesnych kobiet.

Na czym polega masaż głęboki? Jest to przeciwnie mówiąc masaż ciśnieniowy. Funkcjonuje na tkankę łączną znajdującą się w mojej skórze. Tkanka łączna ulokowana jest wszędzie. Najłatwiej jest do niej dotrzeć z pewnością na udach, a najtrudniej na twarzy. To teraz tkanka łączna na twarzy jest znacząca dla masażystów w tej dziedzinie: dzięki rozmasowaniu tkanki łącznej możliwe jest poprawienie rysów twarzy, pozbycie się podwójnego podbródka.

Masaz gleboki Poznan zwany jest inaczej endermologią. Jest on uprawiany w gabinetach medycyny estetycznej, niemniej jednak także w gabinetach odnowy biologicznej. Nie jest tani, niemniej jednak warto się na niego zdecydować, by poczuć się bardziej rześko i młodo.

Dzięki masażowi głębokiemu możliwe jest nie tylko przywrócenie witalności skóry, ale także spowodowanie, że zaczyna ona produkować więcej naturalnej substancji konserwującej nasz wygląd – czyli kolagenu. Włókna kolagenowe się nie odnawiają, jednak w każdej chwili można zwiększyć ichniejszym produkcję. Wzmożone produkowanie włókien kolagenowych spowoduje zmniejszenie widoczności naszych zmarszczek, a również poprawienie kolorytu skóry.

Mimo, że masaż tego typu nie jest przyjemny (bardzo boli!), to jednakże warto pomęczyć się, żeby osiągnąć tak cudowny efekt.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Na czym polega masaż głęboki?”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Marcelina - Maj 16, 2015

    Szczerze świetny tekst, niezmiernie mi się przydał, bowiem właśnie szukałem odpowiedzi na takie pytania. Będę zaglądał częściej.

You must be logged in to post a comment.