Daj sobie szansę

W naszym życiu bywa różnie. Raz jest dobrze, raz jest źle. Jak to należy mówią – raz na wozie, raz pod wozem. To naturalna kolej rzeczy, z którą zdecydowana większość z nas potrafi się godzić. Jednak w sytuacjach, gdy złe rzeczy nawarstwiają się, jest ichniejszym coraz więcej, a nam zaczyna się wydawać, że już przenigdy w życiu nie będziemy szczęśliwi i już nigdy nie uda nam się wykaraskać z owych problemów – wówczas przyda nam się pomoc. Przeważnie radą służą rodzina i przyjaciele, jednak są sytuacje, w których oni nie wolą, nie mogą lub nie umieją pomóc. To też naturalne – osoby, które w nasze problemy zaangażowane są emocjonalnie, w ogromnej liczbie przypadków nie bardzo wiedzą, co byłoby dla nas najlepsze. Terapeuta jest osobą odpowiednią do przepracowania z nami naszych problemów i życiowych zawirowań. Z jego pomocą możemy wyszukać siebie i znaleźć sens życia wokół siebie. Przewagą, dosyć dość dużą przewagą, terapeuty jest fakt, że nie jest zaangażowany emocjonalnie w nasze życie, zatem ma możliwość podejść do sprawy tak, jak należy do niej podejść – na chłodno i od boku. Poza tym, może on wykorzystać całą własną, kupioną w trakcie lat żmudnej nauki, wiedzę, żeby wyciągnąć nas z każdej osoby rodzaju tarapatów.
Psycholog Warszawa to człowiek ze starannością taki, jak prawie każdy inny. Dlatego wykorzystywanie z jego pomocy nie powinno być dla nikogo powodem do wstydu. Ewa Tomaszewicz, doświadczony psycholog, widziała i słyszała już w życiu niejedno. Z poradą posiadanej gruntownej edukacji i dużej dozy empatii pomoże każdemu wyjść na najprostszą. Nawet z najgorszego życiowego zakrętu.

Sprawdź: Ewa Tomaszewicz.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Daj sobie szansę”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Krystian - Maj 20, 2015

    Cieszę się, że natrafiłam na ten artykuł. Poszerzył on moją wiedzę i myślę, że zainteresuję się tym przedmiotem jeszcze bardziej.

You must be logged in to post a comment.