Pozycjonowanie stron www – skuteczność działań

Wartościowe linki czy także spam? Chcąc wylansować własną stronę internetową bardzo w wielu sytuacjach wykorzystuje się pozycjonowanie. Sposób ten jest bardzo skuteczny i jeżeli już zostanie bardzo dobrze utworzony to na pewno umożliwi zyskać bardzo wielu ewentualnych klientów. Jednak bardzo bardzo ważną kwestią jest to w jaki sposób będzie realizowane SEO , a ponadto w jaki sposób będą zdobywane linki.

Zasadniczo najlepiej bardzo istotną różnicą jest to w jaki sposób będzie zdobywało się linki do swojej strony. Im bardziej agresywna technologia zdobywania linków tym większa szansa na zyskanie kar od google. Technologie zasadniczo dzielą się na 2 najpopularniejsze: spamowanie oraz dodatkowo linkowanie przy wykorzystaniu wartościowych linków.
Wartościowe linki
Pozycjonowanie przy wykorzystaniu tej metody polega na zdobywaniu małych ilości linków pochodzących z najlepszych źródeł. Tego rodzaju źródłami mogą być na przykład najlepsze katalogi, portale tematyczne uznane na rynku czy również fora tematyczne przeróżnego rodzaju. Jednak niestety znakomita większość pozycjonerów nie jest w stanie poradzić sobie z uzyskiwaniem tego rodzaju linków. Jednak tego rodzaju linki mają przewagę gdyż nie potrzeba ichniejszym wiele. Wystarczy tylko linków, by pozyskać odpowiednie pozycje. W związku z tym ta forma jest bardzo popularna w gronie wielu osób.
Spam
Jest to forma, która polega na zdobywaniu olbrzymich ilości linków, które będą pochodziły z w praktyce dowolnego miejsca w internecie. W przypadku tego podejścia zdobywa się linki w hurcie nie patrząc na to skąd będą chodziły. Nie warto wtedy również przeanalizować czy uzyskany link jest bardzo dobry czy też raczej niskiej jakości. Bierze się wtenczas w praktyce wszystko niezależnie czy linki pochodzą z Polski, Chin czy również zupełnie innych krajów. Bierze się wtenczas praktycznie wszystko co tylko się da i jest linkiem. Natomiast niestety to podejście może powodować uzyskanie kar od Wyszukiwarkę.
Zobacz więcej: zaplecze seo.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Pozycjonowanie stron www – skuteczność działań”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. KarolLilek - Maj 28, 2017

    Przydatny tekst, zwięzły, konkretny.

You must be logged in to post a comment.