Zatrudnij profesjonalistów do sprzątania

Sprzątanie łazienki powinno rozpocząć się od usunięcia kurzu z podłogi, dywaników, a także z lustra i ścian , a ponadto niewątpliwie z wanny, bo wanna wbrew pozorom też się kurzy. Następnie należy umyć wnikliwie ścianki brodziku.

Poprzednio z całą pewnością należy poukładać przedmioty, w które w łazience lezą w pewnych przypadkach bez ładu i składu po całkowitym tygodniu zastosowania łazienki.

O ile sprzątanie łazienki przeraza nas, możemy wynająć firmę, która zajmie się sprzątaniem mieszkania: firma sprzątająca Praga Południe ma możliwość zająć się naszą łazienką raz na tydzień, kiedy z uwagą ją posprząta. Praktyka pokazuje, że sprzątanie raz na tydzień wystarcza. Raz na miesiąc możemy wyczyścić swoje dywany. Tutaj również ma możliwość pomoc nam firma sprzątająca oferująca pranie wykładzin.

Wracając jednak do czyszczenia łazienki – powinno się użyć odpowiednich środków czyszczących do ubikacji, które są dostępne w każdym supermarkecie. Płyn trzeba wlać do ubikacji i rozkładnie rozprowadzić go szczotką. Poleca się unikanie wlewania płynu i zostawiania na jakiś czas w toalecie, bo to nie będzie gwarantowało nam czystości toalety. Po tym jak rozprowadzimy płyn szczotką po pełnym sedesie, powinno się zostawić szczotkę w ubikacji. Dzięki temu pozbędziemy się bakterii i wirusów ze szczotki.

Wannę w łazience każda firma sprzątająca Warszawa myje za radą gąbek, a nie szczoteczek. Wszystko dlatego, że wanny akrylowe mocno niszczą się pod wpływem szorowania. Do mycia wanien konieczne jest wykorzystanie żelu, a nie środka ścierającego w granulacie lub w kamieniu.

Więcej: firma sprzątająca Sulejówek.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.