Sprzedaż klipsów antykradzieżowych

Kradzieże w sklepach są nadal prawdziwą zmorą każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż detaliczną. Polscy obywatele są na nieszczęście bardzo pomysłowi i ciężko jest dopilnować każdego klienta. Wszystkie sklepy znajdujące się w centrach handlowych najczęściej muszą się zmierzyć ze średnią, miesięczną stratą z powodu kradzieży w wysokości kilku do kilkunastu tysięcy zł.

Są to w rzeczywistości olbrzymie środki finansowe, więc nic w tym zadziwiającego, że właściciele sklepów coraz w dodatku inwestują swoich środków inwestycyjnych w działania antykradzieżowe. Jednym z najpopularniejszych są klipsy antykradzieżowe. Klipsy idealnie sprawdzają się na ubraniach oraz elektronice. Odczepienie klipsa bez posiadania fachowego urządzenia jest niezwykle trudne, dlatego jest to z całą pewnością bardzo skuteczny system antykradzieżowy.
Do klipsów potrzebne są bramki antykradzieżowe znajdujące się przy wejściu do sklepów. Bramki są synchronizowane z klipsami, dlatego są wstanie wykryć każdą próbę wynoszenia produktu bez uiszczenia odpowiedniej opłaty. Na pewno żaden konsument nie będzie wstanie wynieść żadnego produktu ze sklepu oznaczonego klipsem. Po zbliżeniu się do bramki z oznakowanym klipsem produktu od razu włączy się alarm. Niestety bramki posiadają jeden minus. Niektóre bramki są podatne na elektronikę, dlatego potrafią się włączyć dla osób posiadających ze sobą laptopa. Jest to dość kłopotliwe, niemniej jednak i tak bramki w połączeniu z klipsami są aktualnie najbardziej efektownym systemem kradzieżowym i warto zainwestować w niego swoje środki finansowe.
Warto sprawdzić: zabezpieczenia antykradzieżowe.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.