Piłka nożna przed komputerem

Cudowną serią gier jest Fifa. Została ona stworzona przez Electronic Arts , a oprócz tego EA Games już w 1994 roku! Gra do dzisiaj bez przerwy się rozwija. Tym sposobem możemy skorzystać z różnorakich wersji Fify. Jakie one są?

Jedną z najpopularniejszych wersji tej gry jest Fifa world. Możemy w niej stworzyć własną drużynę piłkarską, którą powinnaś poprowadzić do zwycięstwa. Gra jest darmowa, ale ma też system mikropłatności. Jeżeli więc chcemy mieć w mojej drużynie lepszych piłkarzy, powinieneś zakupić Fifa world coins. Dzięki nim ze stuprocentową pewnością odniesiemy kilka zwycięstw. W grze Fifa world możemy brać udział w meczach, które odbywają się na wirtualnych stadionach. To szansa na wspaniałą zabawę z internautami z całego świata!

Jedną z najnowszych gier z serii Fifa jest Fifa 15. Powstała ona w 2014 roku, dlatego jest pełna dodatkowych opcji. Oczywiście cel tej gry jest dokładnie taki sam. Powinniśmy poprowadzić naszą drużynę do zwycięstwa, poprzez uczestnictwo w różnych meczach. Możemy wybrać karierę menadżera lub bawić się w pojedynczych spotkaniach. Fifa 15 ma też system mikropłatności. Za radą Fifa 15 coins zdobędziemy lepszych i doświadczonych piłkarzy. Dzięki nim na 100 procent łatwiej nam się będzie zdobywać gole w różnorakich spotkaniach. Fifa world coins możemy zakupić na wielu serwisach. Jeżeli już jednak nie chcemy płacić, nie powinniśmy bez wątpienia tego robić. Darmowa rozgrywka także zapewni nam całe mnóstwo wrażeń. Dlatego właściwie każdy z nas powinien co najmniej raz w życiu spróbować osobistych sił w kultowej grze, jaką jest Fifa.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Piłka nożna przed komputerem”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. JoannaMii - Marzec 6, 2015

    Ciekawie przygotowany artykuł, który jest bardzo wartościowy. Gratuluję pomysłu.

You must be logged in to post a comment.