Polecany sposób na ochronę konta przed komornikiem

Obowiązkiem komornika jest odzyskanie od dłużnika środków inwestycyjnych, które następnie zostaną przekazane dla jego wierzycieli. Większość komorników niestety zbyt z dużą dokładnością projektuje własne obowiązki całkowicie wyłączając wszelkie emocje. Właściwie każdy z nas pragnie jak najszybciej spłacić wszystkie swoje długi, natomiast nie możemy tego zrobić kosztem naszych najbliższych.

Niestety w znaczącej liczbie sytuacji komornicy zamiast zgarnąć ustawową wartość jednej trzeciej wynagrodzenia, zagarniają wszystkie pieniądze znajdujące się na rachunku bankowym. Warto zatem dowiedzieć się, w jakim bank komornik nie znajdzie konta, aby zabezpieczyć swoje pieniądze przed pełnym zajęciem. Wyłącznie w ten sposób będziecie wstanie zabezpieczyć waszą rodzinę przed nagłą utratą wszystkich środków majątkowych.
Konto bankowe bez komornika niestety nie jest wstanie w nieskończoność chronić waszych środków majątkowych. Według obowiązujących w naszym kraju przepisów prawnych, właściwie każdy bank ma obowiązek współpracowania z komornikiem. Na szczęście niektóre jednostki pozwalają sobie na dość długie ociąganie się z regularnym podawaniem właścicieli rachunków bankowych. Banki te oferują właśnie bezpieczne dla was konto bez dostęp komornika. Ochrona ta nie będzie trwała wiecznie, niemniej jednak przynajmniej przez naszą firmętępnych kilkanaście miesięcy wasze pieniądze na pewno będą w pełni bezpieczne. Po kilku albo kilkunastu miesiącach warto przenieść swój rachunek do innego banku, który także oferuje pełną ochronę przed komornikiem przez pewien czas.
Źródło: konto bez komornika.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.