Panele podłogowe do małego pomieszczenia

 

Małe pomieszczenia wymagają zastosowania odpowiedniej podłogi. Podłoga powinna być maksymalnie elegancka, niemniej jednak z drugiej strony też właściwie ułożona. To w tej chwili sposób ułożenia podłogi sprawia, jak będzie się ona prezentować. W nieznacznych pomieszczeniach, a co gorsza wąskich, należy przeprowadzić specjalny zabieg, żeby panele Wine położyć w stosowny metodę.

O ile mamy dość długie, ale równocześnie wąskie pomieszczenie, to musimy deski kłaść tak, by były one skierowane krótszym bokiem w stronę okna. Prostopadłe do okna ułożenie desek sprawia, że pomieszczenie nagle wyda się znacznie szersze. Padające przez okno promienie słoneczne powodują, że zarówno parkiety Warszawa, jak i inne rodzaje podłóg ułożone w ten metodę, optycznie poszerzają pomieszczenie. W przypadku małego pokoiku musimy zrezygnować z ciemnej podłogi. Bez względu na to, jaki jest nasz gust, to ciemna podłoga sprawi jedynie, że pomieszczenie wyda się małe i przytłaczające. Prócz tego, jeśli ustawimy w nim ciemne meble albo dodatki, uzyskamy bardzo brzydki efekt. Dlatego tez w takim pomieszczeniu najlepiej byłoby zastosować panele Witex o jasnym wykończeniu. Panele wykończone w matowy metodę z delikatnymi wzorami i bez widocznej fugi sprawią, że podłoga będzie wyglądać jak jedna, wielka tafla. Im mniej mebli zastosujemy, tym prócz tego odsłonimy tę jasną podłogę i sprawimy, że pomieszczenie będzie się wydawało jeszcze większe. Takie zabiegi sprawią, że z na pozór niezbyt duże pokoiku, będziemy mogli uczynić optycznie większy i bardziej przestronny.

Sprawdź więcej: parkiety Warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Panele podłogowe do małego pomieszczenia”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. EwelinaZawi - Lipiec 9, 2015

    Cieszę się, że natrafiłam na ten artykuł. Poszerzył on moją wiedzę i wydaje mi się, że zainteresuję się tym tematem jeszcze bardziej.

You must be logged in to post a comment.