Pomoc drogowa

Stłuczka, wypadek albo awaria uniemożliwiająca dalszą jazdę samochodem może przytrafić się o każdej porze. Warto wtedy posiadać kontakt do fachowców, którzy zjawią się na miejscu, by pomóc w transportowaniu auta, niezależnie od godziny. Tak właśnie funkcjonuje całodobowa pomoc drogowa Kraków.

Bez względu na godzinę staramy się być na miejscu tak bardzo szybko, jak to należy możliwe, by nieść pomoc osobom w potrzebie. Oferujemy nie tylko i wyłącznie profesjonalne holowanie, Kraków nie jest również jedynym terenem naszego działania. Gdzie jeszcze jesteśmy w stanie przyjechać i co oferujemy? W zakresie naszych usług znajduje się też laweta, Wieliczka jest drugą obok Krakowa miejscowością, gdzie można nas często spotkać. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług?
Pomoc drogowa – Wieliczka, Kraków i okolice
Naszym zadaniem jest niesienie pomocy klientom w potrzebie. Oferujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość usług. Odbieramy telefony niezależnie od godziny, działamy 24 godziny na dobę i staramy się być na miejscu w mniej niż 30 minut. Pomagamy nie tylko i wyłącznie w sytuacji stłuczki, wypadku, czy również nagłej awarii. Wiemy, że na drodze może przytrafić się wręcz wszystko, dlatego oferujemy też dowóz paliwa, czy awaryjne odpalanie w sytuacji rozładowanego akumulatora. Pomagamy nie tylko i wyłącznie samochodom osobowym, niemniej jednak również motocyklom! Skorzystanie z naszych usług jest dla kierowców korzystne cenowo. Wydarzył ci się niespodziewany wypadek? Zadzwoń do nas i poczekaj na profesjonalną pomoc.

Źródło informacji: holowanie wieliczka.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.