Nowoczesny samochód – car apps

Na naszych drogach pojawia się coraz więcej samochodów. Praktycznie każda osoba woli w jaki sposób najszybciej zrobić prawo jazdy , a oprócz tego mieć własny samochód. Bardzo trudno się dziwić, bo wszak wygoda poruszania się samochodem jest ogromna. Producenci projektują innowacyjne samochody, które posiadają coraz więcej pubudzających ciekawość funkcji. Standardem staje się powoli komputer pokładowy, który informuje o przeróżnego rodzaju usterkach , a ponadto błędach. Niestety dane te do tej pory zostały dostępne wyłącznie dla mechaników, którzy mieli do nich dostęp. Dzisiaj jednakże w praktyce prawie każdy kierowca ma możliwość korzystać z Autoplug OBD. Jest to świetne rozwiązanie, które daje masę możliwości. Składa się z wtyczki oraz dodatkowo specjalnej aplikacji na smartfony i tablety, dzięki której możemy dowiedzieć się więcej.

Przede wszystkim poprzez aplikację zostaniemy powiadomieni o wszelkich usterkach w naszym samochodzie, otrzymamy dokładną informację o błędzie, czy dana usterka jest poważna, jak można ją naprawić. Prócz tego takie dane możemy szybko przesłać do naszego serwisu i umówić się na wizytę. Jeżeli natomiast jesteśmy w trasie a usterka wymaga naprawy to znajdziemy warsztat blisko nas.

To nie koniec udogodnień, ponieważ Autoplug pozwala nam zbierać dokładne dane związane z naszą jazdą i samochodem. Co to znaczy? Możemy monitorować szczegółowy przebieg przejechanej przeze mnie trasy – dystans, czas, koszt podróży. Możemy też zapisywać koszty paliwa, koszty napraw i dowiedzieć się ile tak rzeczywiście kosztuje nas wykorzystanie z samochodu. Aplikacja powiadomi nas też kiedy nadejdzie czas zamiany oleju, filtrów czy pasków rozrządu.

Nasze auta stają się coraz mądrzejsze i należy to wykorzystać. Jeźdź z głową i dowiedz się więcej na zagadnienie własnego samochodu i kosztów utrzymania, nie przepłacaj za benzynę i naprawy i nie zapominaj już o datach wizyt w serwisie. Autoplug to krok w nowoczesność.

Zobacz: marketing motoryzacyjny.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Nowoczesny samochód – car apps”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. MalyKotek - styczeń 27, 2015

    Gratuluję ciekawego tekstu. Informacje, które tutaj znalazłem są przydatne.

You must be logged in to post a comment.