Jak wybór krzeseł do biura wpływa na wizerunek firmy?

Wizerunek firmy to nie tylko tworzenie dobrego wrażenia, układanie informacji dla konkretnych kampanii reklamowych czy innych kampanii marketingowych. To nie tylko rozpowszechnianie się w mediach i skuteczna współpraca z kontrahentami i klientami. Udowodniono, że za dużą część PR-u odpowiadają sami pracownicy. Jeśli pracownicy są zadowoleni, tryskają energią i zdrowiem, to o wiele chętniej będą się pozytywnie wypowiadać na zagadnienie własnej firmy. Poniżej przedstawiam jeden z mniej popularnych (ale bardzo poważnych) możliwości na pozyskanie takiego w tym momencie dobrego efektu. Możesz nie uwierzyć, niemniej jednak krzesło do komputera faktycznie ma znaczenie!

O ile Twój pracownik będzie zmuszony przez osiem godzin siedzieć na niewygodnym krześle, które prócz tego stwarza skrzywienie jego kręgosłupa, bóle i ogólny dyskomfort ciała, to mniej chętnie będzie wypowiadał się pozytywnie na temat pracy, a tym samym w bardzo niewielu sytuacjach będzie promował Twoją firmę. Dobrym pomysłem jest zatem skorzystanie z oferty takich stron w jaki sposób krzesla-zdrowotne.pl. Istotne jest gwarancję pracownikom należycie wygodnego stanowiska pracy. Dzięki temu wzrasta również jakość wykonywanych zadań.

Innym ważnym czynnikiem pomagającym tworzyć świetny wizerunek są ekskluzywne krzesła biurowe. To ewidentne, że jeżeli już przychodzi do Ciebie klient i do siedzenia proponujesz mu niewiele wygodną pufę albo twarde i niezbyt eleganckie krzesełko, to nie zapamięta Cię na tyle pozytywnie, na ile byłoby to możliwe, gdybyś miał w zanadrzu komfortowe krzesło biurowe.

Pamiętaj: to od Twoich decyzji zależy, jak będziesz postrzegany przez pracowników i kontrahentów.

Odwiedź: http://www.krzesla-zdrowotne.pl.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Jak wybór krzeseł do biura wpływa na wizerunek firmy?”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Agnieszka - Marzec 3, 2015

    Gratuluję dobrego tekstu. Porady, które tu znalazłem są pomocne.

You must be logged in to post a comment.