Zapis dziecka do przedszkola

 

Ostatnimi czasy rząd ustalił uchwały, które mówiły o tym, że do szkoły posiadają iść sześciolatki, które są przecież zbyt małe na to, aby się uczyć w szkole. Z racji tego, że rząd jest w bardzo złym stanie, nie dziwi fakt, że woli on przez non stop poprawiać jakość własnych dochodów, a tym samy zmuszać do nauki coraz młodsze dzieci, jednak odsyłać na emeryturę coraz starsze mężczyźni i kobiety. Teraz przedszkole Praga Południe zapakowane jest przez nieustająco dziećmi, które są zbyt niezbyt duże na to, żeby się uczyć. Na nieszczęście tak jest i co do tego nie posiada najmniejszych wątpliwości.

Rodzice przez długi czas burzyli się, że tak być nie powinno, jednak ichniejszym zdanie niczego nie zmieni. Rząd podjął własne decyduje i w tej chwili jest problem, bo dzieci jest sporo i systematycznie trzeba tworzyć nowe przedszkola, jednak rząd równocześnie nie posiada pieniędzy na to, ażeby je budować. Przedszkole Praga Południe jest jednym z nielicznych miejsc, które są rewelacyjnie wyposażone i które nie posiadają aż tak sporo dzieci. Tutaj dzieci nie muszą się obijać jedno o drugie, nie ma tego przepakowania, nie ma tłoku, a nauczyciele i wychowawcy wiedzą, jak trzeba z dziećmi postępować. Przedszkole Praga Południe to miejsce, które od dawana uznawane jest za jedną z najlepszych placówek w Warszawie. Jej główna dużą zaletą jest fakt, że dzieci tam nie ma dużo, a tym samym zajęcia mogą być prowadzone w ciszy i we względnym spokoju. To jednak jest istotne dla obu stron. Ważne jest to również dla rodziców, których taki fakt bardzo cieszy, bo ich dzieci są tam bezpieczne.

Więcej: przedszkola Praga Południe.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Zapis dziecka do przedszkola”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. JaSebastian - Grudzień 28, 2015

    Cieszę się, że natrafiłam na ten tekst. Poszerzył on moją wiedzę i myślę, że zainteresuję się tym przedmiotem jeszcze bardziej.

You must be logged in to post a comment.