Wyjazdy integracyjne

Imprezy integracyjne dla firm powinny być prowadzone w dużej liczbie przypadków, minimum raz w roku, ponieważ perfekcyjnie i na długo poprawiają atmosferę w zespole, co w znacznej mierze przekłada się na późniejszą jakość pracy. Firmowe imprezy integracyjne niosą zatem dużą korzyść zarówno dla pracowników, jak i – w dłuższej perspektywie czasowej – dla pracodawcy.

Podczas imprezy integracyjnej współpracujący ze sobą codziennymi kobiety i mężczyźni mogą całkiem dobrze się poznać, a całkiem prawdopodobne, że dosłownie zaprzyjaźnić. Dzięki temu ich współpraca w późniejszym czasie będzie z całą pewnością doskonale się rozwijała, co ma możliwość przynieść znaczące korzyści dla firmy. Zdarza się, wyjątkowo w dużych korporacjach, że poszczególni pracownicy utrzymują ze sobą codzienne kontakty, ale tylko poprzez maile czy w razie konieczności telefonicznie, a przenigdy nie spotkały si „na żywo”. Wtedy impreza integracyjna to świetna okazja, by nawiązały głębszą relację opartą na bezpośrednich kontaktach.

Priorytetowo polecane są imprezy integracyjne w formie wyjazdowej. Wyjazdy integracyjne pozwalają oderwać się od pracy i jeszcze bardziej pomagają pracownikom odstresować. Taki dzień albo wiele dni spędzonych razem poza biurem może. przynieść nieprzeciętne korzyści

Do organizacji tego rodzaju imprez dobrze zatrudnić wypasioną, doświadczoną firmę. Wbrew pozorom organizacja tego rodzaju eventów – o ile pragniemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – wymaga bowiem drobiazgowych przygotowań. Właściwie zorganizowana impreza na długo pozostanie w pamięci jej wszystkich uczestników.

Zobacz więcej: firmowe imprezy integracyjne.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Wyjazdy integracyjne”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Krystian - Luty 27, 2015

    Szczerze dobry artykuł, wyjątkowo mi się przydał, bowiem właśnie szukałem odpowiedzi na takie pytania. Będę zaglądał częściej.

You must be logged in to post a comment.