Organizacja ślubu

Organizacja ślubu i wesela wymaga wiele pracy, czasu i planowania. Nie każda para młoda ma potrzebną edukację i czas, dlatego coraz popularniejsze jest zatrudnianie konsultanta, który pomoże nam w organizacji.
Wedding planner jest wybierany dla pary młodej przez agencję ślubną.

Ma on szeroki zakres obowiązków, potrzebną edukację i doświadczenie. Konsultant ślubny zwłaszcza ma za zadanie zaplanować przygotowania do ślubu a także dzień samej uroczystości. W zakres jego zadań wchodzi znalezienie adekwatnej sali weselnej i udekorowanie jej według wymogów i preferencji pary młodej. Przeprowadza on orkiestrę albo DJa, fotografa, suknię, tort i inne najmniejsze elementy. To wszystko ma na celu przygotowanie idealnego ślubu.
Dzięki nabranego doświadczenia konsultant może okazać się idealnym doradcą, czy konkretny pomysł jest dobry czy raczej nie ma prawa bytu. Para młoda nie musi się martwić prawie że niczym. Wedding planner rozmawia z usługodawcami, rozwiązuje z nimi kłopoty, odpowiada na ich pytania. Stroje ślubne także są dobierane pod okiem doradcy. Towarzyszy przy wyborze sukni, biżuterii welonu i garnituru pana młodego. Doradza przy doborze fryzur i ocenia makijaż. Przez cały okres przygotowań konsultant buduje zaufanie u pary młodej i staje się dla nich wsparciem w razie wątpliwości i obaw. Uspokaja nie tylko i wyłącznie parę młodą, niemniej jednak także rodzinę i świadków.
Profesjonalny konsultant ślubny daje parze młodej poczucie idealnego dnia ślubu i dzięki jego pomocy unikną stresu, związanego z przygotowaniem i oszczędzą czas.

Sprawdź również informacje na stronie: wedding planner łódź.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.