Ocena jakości mieszkania

Aktualnie coraz częściej słyszy się o niedbalstwie deweloperów przy ostatnich pracach wykończeniowych w nowych mieszkaniach. Młodzi ludzie inwestujący kilkaset złotych w mieszkanie nagle dowiadują się, że muszą zainwestować dodatkowych kilkanaście w wyeliminowanie wad wykończeniowych zaprojektowanych przez dewelopera. Przy tak wielkiej inwestycji najczęściej liczy się każdy grosz i w tym momencie po prostu nie posiadamy środków inwestycyjnych na naprawianie błędów dewelopera.

Oprócz tego nie wy jesteście przecież za nie odpowiedzialni. Na nieszczęście polskie prawo jasno wskazuje, że jeżeli podpiszecie odbiór mieszkania Szczecin, to nie będziecie mogli mieć żadnych reklamacji do dewelopera. Warto zatem na oficjalny odbiór wybrać się ze specjalistą z branży budowlanej.
Profesjonalista w ciągu zaledwie kilkunastu minut wykryje wszystkie wady konstrukcyjne występujące w mieszkaniu. W takiej sytuacji deweloper nie będzie miał wyjścia, tylko przesunąć odbiór techniczny mieszkania Szczecin na termin, w którym nie będą już występowały żadne wady wykończeniowe. Jeśli nie pojawicie się na spotkaniu ze specjalistą, to bez wątpienia i tak szybko dowiecie się o występujących wadach od waszej ekipy remontowej. Na nieszczęście wtedy będzie już z całą pewnością za późno, aby zgłaszać dowolne reklamacje do dewelopera. Warto więc stosownie wcześniej się zabezpieczyć, abyście nie zostali tymi frajerami, którzy napychają dodatkową kieszeń dla bogatych deweloperów. Oddanie mieszkania za kilkaset tyś. złotych w świetnym stanie technicznym jest ich zasadniczym koniecznością.
Zobacz także: Odbiór mieszkania od Dewelopera Szczecin.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.