Znajdź dobry parking przy lotnisku

Każdego roku ceny biletów lotniczych obniżają się. Coraz więcej ludzi korzysta z połączeń lotniczych, pojawia się coraz więcej linii lotniczych, które prześcigają się w ofertach promocyjnych , a oprócz tego obniżają ceny.

Lotniska rozwijają się w Polsce, zwiększa się ruch, lata więcej samolotów, a lotniska dobudowują kolejne terminale i zatrudniają kolejnych pracowników. Inni ludzie latają na wycieczki zorganizowane, które kupują w biurach podróży, niemniej jednak również coraz większa liczba osób decyduje się na zorganizowanie takiej wycieczki samodzielnie. Pomocny jest internet, gdzie szybko można zakupić bilet lotniczy, wynająć samochód na miejscu, zarezerwować hotel, kupić bilety na atrakcje turystyczne. Polecam jednakże podkreślić, że znakomita większość lotnisk zlokalizowana jest na obrzeżach dużych miast lub również poza miastami. Tak jest przykładowo. w Krakowie, gdzie lotnisko usytuowane jest w Balicach. Należy tam natomiast jakoś dojechać. Można wziąć taxi ale trzeba się liczyć z dużymi kosztami dojazdu, można także poprosić znajomych czy rodzinę o podwiezienie na lotnisko, ale takie loty często są w nocy lub nad ranem i nie w każdej chwili prawie każdy może nas podwieźć. Najlepszym rozstrzygnięciem jest zatem jazda własnym samochodem. Dużo osób boi się wysokich kosztów parkingów przy lotniskach i jest to prawda. Jednakże należy mieć świadomość tego, że w pobliżu są także inne parkingi jak np. Arma Parking Balice. Tam ceny są znacznie niższe i opłaca się pozostawić samochód podczas własnej podróży. Nie powinno się się przejmować tym, że z tego parkingu będziemy musieli iść na nogach z bagażami do terminalu, ponieważ parking organizuje przewóz na i z lotniska.

Zobacz: Arma Parking Balice

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Znajdź dobry parking przy lotnisku”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Marcelina - Marzec 16, 2015

    Naprawdę dobry tekst, niezmiernie mi się przydał, bo akurat szukałem odpowiedzi na te pytania. Będę odwiedzał stronę częściej.

You must be logged in to post a comment.