Naprawa i wymiana opon z dojazdem do klienta

Bezpieczeństwo jazdy samochodem w dużym stopniu uzależniony jest od stanu technicznego auta. Nie ulega wątpliwości, że jednym z najważniejszych elementów są opony. Opony Szczecin są dostępne od ręki dla różnorakich modeli aut zarówno osobowych jak również dostawczych.

Warto zdawać sobie sprawę również, ażeby zadbać o obieg opon przed sezonem zimowym. Jest to warunek konieczny bezpiecznej jazdy.
Wulkanizacja z dojazdem do klienta
Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się usługa wymiany opon z dojazdem do klienta. Mobilna wulkanizacja Szczecin oferuje zarówno obieg opon zimowych na letnie, jak też letnich na zimowe. Ponadto wykonywane są prace wulkanizacyjne przy naprawie uszkodzonych opon. Skorzystanie z takiej usługi jest bardzo łatwe i ogranicza się wyłącznie do jednego telefonu albo jednego maila. Klient podaje adres, pod którym w określonym terminie usługi wulkanizacyjne mają zostać zrealizowane. Są to prywatne posesje, parkingi, pobocza dróg czy komisy samochodowe. Specjalnie przygotowany samochód dostawczy z niezbędnym sprzętem dojedzie w każde miejsce, które wyznaczy klient. Nie jest zatem zaskoczeniem, że coraz więcej kierowców korzysta z takiej sposobów. Wulkanizacja Szczecin w ramach usług oferuje też przechowywanie całych zestawów opon w magazynie, sprawdzenie stanu technicznego klocków i tarcz hamulcowych, jego również test komputerowy z specjalistycznym urządzeniem diagnostycznym. Naprawa a także montaż opon z dojazdem do klienta jest komfortowym wyjściem, które umożliwia zaoszczędzić czas.

Źródło: Mobilna wulkanizacja Szczecin.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.