Regeneracja organizmu – normobaria

O ile chcemy poprawić swoje samopoczucie, jak także ogólną wydajność organizmu, to niewątpliwie warto korzystać z innowacyjnych rozwiązań, które zyskują coraz większe uznanie, na przykład takich jak normobaria. Jest to terapia przeprowadzona w warunkach podwyższonego ciśnienia, jak również zwiększonego stężenia tlenu, dwutlenku węgla oraz wodoru, co wiąże się ze znacznymi korzyściami zdrowotnymi.
Co warto mieć świadomość tego na temat terapii podwyższonym stężeniem tlenu?
Na początku trzeba rozwiać wątpliwości tych wszystkich, którzy sądzą, że terapia w komorze normobarycznej jest w jakiś sposób niebezpieczna.

Otóż komora normobaryczna stwarza bezpieczne warunki, w których dolegliwości, schorzenia, jak także urazy są leczone dzięki podwyższonemu stężeniu tlenu, ale także dwutlenku węgla oraz wodoru. Wodór między innymi przyspiesza oczyszczanie organizmu z toksyn oraz wolnych rodników, co daje dobre efekty w postaci odmłodzenia organizmu. Jednak dwutlenek węgla funkcjonuje w ten sposób, że rozszerza naczynia krwionośne, a tym samym ułatwia dostęp tlenu wraz z krwią do trudno dostępnych miejsc, przez co zwiększa w znaczący sposób dotlenienie organizmu, co przekłada się na dokładnie sprecyzowane korzyści zdrowotne, między innymi tj. powiększenie wydolności organizmu. Należy także dodać, że normobaria łódzkie to sposób na to, aby dojść do siebie np po przebytych urazach czy ciężkich zabiegach chirurgicznych, ponieważ tlenoterapia korzystnie wpływa na przyspieszenie procesów gojenia ran, regenerację tkanki, jak również stymuluje pracę układu odpornościowego.

Zobacz także: normobaria łódzkie.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.