Materiały dla każdego gabinetu stomatologicznego

 

Firma Megadenta liczy sobie ponad 90 lat i przez cały okres swojego istnienia zajmuje się dostarczaniem niezbędnych materiałów do gabinetów stomatologicznych , a ponadto protetycznych. W jej katalogu usług/produktów znajdują się rzeczy, które powinien posiadać pod ręką prawie każdy stomatolog i protetyk bez nich jego praca jest po prostu niemożliwa.
Materiały stomatologiczne dostępne w ofercie firmy to między innymi uzupełnienia kompozytowe światłoutwardzalne i inne wypełnienia stomatologiczne, bondy, cementy. Pośród materiałów protetycznych odnaleźć można tj. kompozyty do modelowania, lampy protetyczne, akryle zimno polieryzujące czy lakiery i łyżki. Te materiały dentystyczne posiadają niezbędne certyfikaty jakości, pozwalające na stosowaniu ich w praktyce.
Oprócz wymienionymi dostępne są też materiały dezynfekcyjne, lupy na opasce i okularowe oraz dodatkowo licznych wybór kalek (progresywne, cienkie i z folii metalizowanej). Dodatkowym elementem wyposażenia jest elektroniczny łuk twarzowy i EMG elektromiografia. Zainteresowane gabinety stomatologiczne i protetyczne mogą zamawiać interesujące je produkty za pośrednictwem bezpośredniego kontaktu, przy który można zarazem poznać ceny za produkty. Jak na razie sklep internetowy firmy znajduje się w trakcie budowy i tą droga nie można poznać oferty.
Warto zaznaczyć, ze firma pokazuje się w wielu przypadkach na sympozjach tematycznych , a ponadto wystaw, dzięki czemu można zobaczyć jej propozycję na żywo.
Wszystkie materiały stomatologiczne opisane były tu dość pobieżnie, natomiast poprzez kontakt z firmą można dowiedzieć się więcej detali na ichniejszym zagadnienie.

Zobacz tutaj: materiały stomatologiczne.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.