Idealne włosy w kilka minut

O posiadaniu długich i gęstych włosów marzy każda kobieta, natomiast osiągnięcie tego efektu nie jest wcale prosta. Po pierwsze długość i gęstość naszych włosów jest uwarunkowana genetycznie i tak de fakto nie mamy za bardzo na to wpływu. Właściwie każdy z nas rodzi się z określoną ilością cebulek włosowych , a oprócz tego mamy zarejestrowaną genetycznie naszą maksymalną długość włosa.

Po osiągnięciu tej długości nasze włosy nie będą już rosnąć, nawet o ile zainwestujecie w profesjonalne, drogie wcierki na porost włosów za kilkaset zł.
Jeśli natomiast pragniecie mieć przepięknie bardzo długie i gęste włosy to warto zainwestować w doczepy. Aktualnie na naszym rynku znajdziecie najwyższej jakości doczepy zrobione z naturalnych włosów, które będą perfekcyjnie komponować się z waszymi włosami. Warto jednak najpierw dowiedzieć się, jakie są dostępne na rynku metody przedłużania włosów i czym się one od siebie różnią. Forma Clip in sprawdzi się cudownie dla osób, które nie są nosić doczepionych włosów stale. Przy tej metodzie będziecie mogli zawsze odpiąć wasze doczepione, naturalne włosy. Forma Tape on przymocowuje na stałe doczepione włosy i jedynie fryzjer będzie wstanie je zdjąć, gdy uzyskany efekt przestanie wam się podobać. Każda z takowych metod posiada swoje plusy i minusy i tak de fakto wybranie tej najlepszej jest bardzo indywidualną kwestią. Najlepsze Tape on i clip in będą zrobione z naturalnych, wysokiej jakości włosów. Jedynie przy naturalnych włosach uzyskacie zadowalający efekt i nikt nie zauważy, że nosicie doczepione włosy.
Zobacz: najlepsze clip in.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.