Czy warto korzystać z komory normobarycznej

Gdyby nie było tlenu, życie na Ziemi wyglądałoby całkiem inaczej. Powinno się zatem dbać o rośliny, które produkują ten życiodajny pierwiastek chemiczny. Na nieszczęście egzystujemy w czasach, gdy niektórzy bezmyślnie wycinają ogromne połacie lasów z egoistycznych pobudek.

Mamy zatem do czynienia z zwiększającym się zanieczyszczeniem i coraz gorszą jakością powietrza, gdyż pozostałe na planecie rośliny nie są w stanie sobie z trującymi substancjami w należyty sposób poradzić. Na szczęście istnieje sposób, aby w łatwy i przyjemny sposób dostarczyć do swoich płuc tlen w najczystszej postaci.
Czy opłaca się poddać się tlenoterapii?
Tlenoterapia to jak sama nazwa wskazuje, terapia tlenem. Polega na narastaniu stężenia tlenu w powietrzu wdychanym przez człowieka. Głównie poddaje się temu zabiegowi osoby chore, mające problem z niewydolnością oddechową, cierpiące na choroby neurologiczne, takie jak autyzm, czy Alzheimer, oraz ludzi po udarze. Osobom zdrowym nie są one raczej potrzebne, gdyż stężenie tlenu na poziomie 21% w zupełności im wystarcza.
Zabiegi w komorze normobarycznej, które koryguje dotlenienie komórek poleca się również osobom po chorobach autoimmunologicznych, przykładowo jako terapia po covid 19. Dzięki temu organizmowi łatwiej powrócić do stanu sprzed choroby. Zabiegi takie mogą również pomóc ludziom chorym na astmę, czy mających inne kłopoty z oddychaniem, dzięki regularnym sesjom. Więcej informacji na temat tlenoterapii można wyszukać na stronie https://normobaria.net.pl i przekonać się, że nie musi być ona wcale droga.

Sprawdź tutaj: komora normobaryczna.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.