Kalendarz trójdzielny – zalety

Wybór kalendarza na potrzeby firmy nie zawsze jest sprawą łatwa. Bo taki kalendarz ma być w wielu przypadkach narzędziem pracy i środkiem do promowania usług firm.

W tym 1szy przypadku najbardziej sprawdzają się kalendarze książkowe. Dla realizacji tego drugiego można wybrać kalendarze trójdzielne albo takie, które posiadają postać plakatu. Wybór taki bardzo w znaczącej liczbie sytuacji dyktowany jest możliwościami finansowymi. Jeśli na taki cel można przeznaczyć więcej, to lepszym wyborem będą kalendarze trójdzielne, bo na takich natomiast zawsze jest nieco więcej miejsca na dokonywanie zapisków, niż jest to możliwe w przypadku kalendarza plakatowego.
W wielu przypadkach jednak zamawia się i takie, i takie kalendarze. Kalendarze trójdzielne reklamowe przeznacza się na prezenty dla najlepszych klientów, te plakatowe oddaje się do dyspozycji innych. Z pewnością kalendarzy takich nie drukuje się w wysokich nakładach. Te są z góry określane i raczej nie przekraczają ilości stu egzemplarzy. Prawdopodobnie że takie małe kalendarze dokłada się jako gratisy do sprzedawanych produktów. Takie funkcjonowania promocyjne podejmuje wielu producentów. O ile ilość zamawianych kalendarzy jest duża, to ich ostateczna cena jest niższa. Kalendarze trójdzielne tanio kosztują wtedy, kiedy są w miarę intuicyjneproste i kiedy zamawia się je w dużych ilościach. Wówczas ichniejszym koszt produkcji rozkładany jest na większą ilość, co decyduje o tym, że jedna sztuka kosztuje mniej. Podobne zasady obowiązują w przypadku kalendarzy plakatowych czy innych. Dlatego gdy kalendarze trójdzielne cena jest ustalana, to bierze się pod uwagę nie tylko wygląd zamówionego kalendarza, ale i ilość sztuk. O ile zamówienie posiada być zrealizowane w pierwszej kolejności, to za takie pobiera się dodatkowe opłaty. Na takie jednakże najczęściej decydują się ci zamawiający, którzy na zamówienie kalendarza zdecydowali się zbyt późno.
Warto sprawdzić: www.whiteart.pl/portfolio/kalendarze-jednodzielne.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.