Zestawy jednorazowych kosmetyków hotelowych

Bardzo wysokiej jakości kosmetyki hotelowe , a dodatkowo ręczniki są uznawane za podstawowe wyposażenie każdego pokoju. Rzeczywiście ciężko byłoby obecnie wyszukać obiekt zwany hotelem, w którym goście mogliby nie odnaleźć świeżych ręczników , a dodatkowo zestawu głównych kosmetyków do mycia. Ręczniki hotelowe są zawsze kupowane w hurtowniach, gdyż nie jest to zwykły produkt.

Ręcznik do hotelu musi zostać stworzony z solidnej, bardzo trwałej bawełny, która spokojnie zniesie częste prania oraz szczegółową dezynfekcję. Zwykłe ręczniki, najczęściej występujące w domach konsumentów zostaną zniszczone już po kilku praniach. Warto więc zapłacić troszkę w dodatku za ręcznik dedykowany dla hoteli, który perfekcyjnie sprawdzi się w waszym obiekcie przynajmniej przez kilkanaście miesięcy.
Na główny zestaw kosmetyków hotelowych powinno składać się mydło, żel pod prysznic, szampon oraz odżywka do włosów, patyczki do uszów oraz dodatkowo waciki kosmetyczne. W niektórych obiektach można też znaleźć balsam do ciała, który doskonale ukoi skórę po kąpieli w basenie. Kosmetyki jednorazowe są perfekcyjnym wyborem dla każdego właściciela obiektu hotelowego, gdyż zawierają idealną ilość produktu na jeden dzień. Jeżeli już gość hotelowy będzie potrzebował większej ilości danego produktu, to zamówi sprzątanie własnego pokoju. W praktyce klienci dość rzadko wykorzystują produkty do końca. Jest to jednak bardzo miły dodatek, który pozwala na znaczne ograniczenie bagażu, co jest szczególnie ważne dla zagranicznych gości podróżujących z bagażem podręcznym.
Sprawdź: galanteria hotelowa.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.