Skupujemy odzież używaną

 

Jak co roku w sklepach w tej chwili zaczęły się wyprzedaże. Ogrom ubrań, sprzętów poprzeceniany częściej wręcz o 70-80% od ceny początkowej. Wyprzedaże potrwają do lipca, choćby można wręcz w sierpniu znaleźć ostatnie sztuki ubrań z przecen. Bardzo dużo ubrań zostanie nie poddanych dystrybucji, z powodu braku rozmiaru, niemodnego fasonu czy zwyczajnego braku chętnych na zakup. Skup odzieży posklepowej rozwiązuje problem zalegających ubrań w sklepach. Mamy potem sposobność nabyć odzież w outletach po znacznie niższej cenie, w większości wypadków za bezcen. Skup odzieży posklepowej Warszawa, Kraków czy nawet Wrocław nie jest nowym zjawiskiem.

W ośrodkach miejskich dużo jest także miejsc, gdzie odbywa się skup odzieży używanej, którą potem można nabyć w sklepach z używaną odzieżą.

Coraz w bardzo wielu przypadkach można zakupić ubranie także przez internet, na aukcjach internetowych a również na serwisach z ogłoszeniami.

Dla osób chcących wyglądać ciekawie, poszukujących ubrań za symboliczną złotówkę, częściej markowych albo niedostępnych w dawnych latach w naszym kraju takie miejsca są prawdziwą kopalnią skarbów.

Rybaczki za kilkanaście groszy, płaszcz za 20 złotych, kurtki skórzane jakie już dziś nie są produkowane, takie perełki można odkryć z sklepach profesjonalnie zajmujących się skupem i sprzedażą odzieży używanej.

Z moda bywa tak, że co parę a dosłownie paręnaście lat powracają do łask te same wzory, warto wówczas poszukać nietuzinkowych strojów w szafach dziadków lub w tej chwili w secondhandach. Można odnaleźć np. schludną suknię Diora za kilkadziesiąt złotych, które nie powstydziłby się żaden dzisiejszy projektant.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Skupujemy odzież używaną”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Asia - Czerwiec 25, 2015

    Gratuluję ciekawego tekstu. Porady, jakie tutaj wyczytałem są użyteczne.

You must be logged in to post a comment.