Jak tanio kupować ubrania?

 

Jeśli prowadzisz sklep odzieżowy, to kwestia zaopatrzenia bez wątpienia wielokrotnie spędza Ci sen z powiek. Dzisiaj kupujący mają bardzo duże wymagania, bo oczekują jakości, niemniej jednak również preferują, aby oferowano im jak najniższe ceny. Natomiast pogodzenie tego nie w każdej chwili jest możliwe, bo w hurtowniach nie można wszakże w nieskończoność tych cen negocjować. Hurtowania ubrań ma w dużej liczbie przypadków jeden, z góry ustalony cennik, który obowiązuje wszystkich kontrahentów.

Czasami jest go w stanie przerobić, kiedy ktoś kupuje realnie bardzo duże ilości ubrań, ale są to rzadkie przypadki. Wybór stosownej hurtowni powinien być sprawą priorytetową. O ile znajdziemy taką, która oferuje dość niskie ceny, to osiągamy podwójną korzyść. Między innymi sami posiadamy możliwość zarobienia na ubraniach więcej, a po drugie możemy zaoferować naszym klientom niższe ceny. Odzież hurt sprzedawana masowo jest dobrej jakości. Przechowuje się ją w stosowny sposób, podlega restrykcyjnej selekcji i przeważnie pogrupowana jest także na gatunki. Wybierając dostawcę należy zwrócić uwagę, czy można u niego zamawiać telefonicznie i przez Internet, czy także należy udać się do niego samemu. Jeśli obowiązuje ta druga możliwość, to należy wziąć pod uwagę, jak daleko hurtowania ubrań oddalona jest od naszego sklepu. Jeśli jest to pokaźny kawałek drogi, to nie ma co decydować się na taką możliwość dosłownie ze względu na niskie ceny. Lepiej jest wybrać kogoś droższego, a kto znajduje się bliżej nas, bo w konsekwencji koszty dojazdu i zakupów i tak się wyrównają.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Jak tanio kupować ubrania?”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Ola - Listopad 26, 2015

    Cieszę się, że znalazłam ten artykuł. Poszerzył on moją wiedzę i myślę, że zainteresuję się tym tematem jeszcze bardziej.

You must be logged in to post a comment.