Wrózbici i horoskopy

 

W dzisiejszych czasach coraz większą popularnością w Polsce ciesz się wszelkiego rodzaju usługi wróżbiarskie oraz wszelkie materiały związane z szeroko pojętą ezoteryką i magią. Ci jak widać potrzebują kogoś, kto pomógłby im wyjaśnić jak potoczą się ich losy w późniejszym czasie i bardzo chętnie wydadzą pieniądze na wszelkiego rodzaju seanse spirytystyczne czy prosty tarot on-line. Wbrew pozorom nie tylko kobiety są zainteresowane takimi rozrywkami, ale coraz w większości wypadków u wróżek czy wśród dzwoniących do telewizyjnych show wróżbitów, ukazują się mężczyźni. Choćby zapewne woleliby, aby znajomi lub rodzina nie dowiedziała się o ichniejszym aktywnościach na tym polu.

Zadziwiające jest to, że mimo tak negatywnej opinii większości Polaków na zagadnienie wróżbity Macieja czy Dawida, non stop omawiana branża może liczyć na olbrzymią liczbę nabywców, wydających swoje ciężko zarobione pieniądze na audycjach telewizyjnych zamiast na darmowy tarot u jakiejś staruszki albo horoskopy. Gwiazdy takich telewizyjnych show mogą liczyć na w rzeczywistości bardzo przyzwoite pieniądze, za umiejętność zaciekawienia widza, wyciągania wniosków i swego rodzaju lania wody przez wiele godzin na antenie.

Czy jednakże jest to tak naprawdę bardziej wartościowe niż jakiś prosty tarot darmowy miłosny w gazetce z programem telewizyjnym? Gdy przysłuchamy się temu co opowiada doświadczony wróżbita swoim słuchaczom i porównamy to z horoskopami, to przekonamy się, że w jednym i w drugim są w treści rzeczy, które można dostosować do każdego człowieka i nie ma to wiele wspólnego z magią, a tylko z iluzją.

Zobacz: tarot darmowy miłosny.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

Has one comment to “Wrózbici i horoskopy”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Paszczak - Czerwiec 18, 2015

    Gratuluję ciekawego tekstu. Porady, które tu wyczytałem są przydatne.

You must be logged in to post a comment.