Profesjonalna rakieta

Tenis ziemny jest sportem cieszącym się ogromną popularnością w naszym kraju pośród elit. Jest to bardzo drogi sport i zdecydowanie jeden z droższych, które moglibyśmy uprawiać. Na tą renomę tenis zasłużył sobie z de fakto wielu powodów.

Same lekcje gry w tenisa w dziale nie są zbyt drogie i posiadają stawkę podobną do innych sportów. Na nieszczęście, ale do tej stawki będziecie jeszcze musieli doliczyć wynajem kortu tenisowego, który wcale nie jest tani. Oprócz opłaceniem kortu oraz zajęć będziecie musieli wyposażyć się w dobry sprzęt. Bez wątpienia każda firma tenisowa bardzo chętnie dostarczy wam najlepszy jakościowo sprzęt, jednak nie jest to drobna inwestycja. Nabycie ubrania do tenisa, butów, rakiety oraz dodatkowo naciągu wiąże się z wydatkiem od tysiąca do wręcz dwóch tyś. pln, jeśli w tej samej chwili inwestujecie w bardzo wysokiej jakości produkty.
Kolejnym dość regularnym wydatkiem jest naciąg tenisowy. Każdy nowicjusz gracz grający maksymalnie dwa razy w tygodniu powinien przynajmniej raz na dwa lub trzy miesiące wymienić naciąg w swojej rakiecie. Przy częstszej grze będziecie musieli o sporo częściej wymieniać naciąg. Po kilku tygodniach użytkowania rakiety struna tenisa staje się słabsza, co na nieszczęście powoduje, że musicie użyć większej siły do odbicia piłeczki. Przy długiej grze w tenisa jest to zatem całkowicie niedopuszczalne, gdyż będziecie o sporo szybciej się męczyć. Tenis ziemny jest niesamowicie wyczerpującym fizycznie sportem, zatem zdecydowanie nie potrzebujecie dodatkowego obciążenia.
Polecam: naciąg tenisowy.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.