Audyt energetyczny

Głównym misją każdego przedsiębiorcy jest maksymalizacja zysku. Jest to możliwe nie tylko i wyłącznie poprzez wzrost zysków finansowych, niemniej jednak również redukcję kosztów działalności gospodarczej. Warto zatem w każdym momencie szczegółowo kontrolować koszty prowadzonej działalności gospodarczej i poszukiwać potencjalnych oszczędności.

W każdej chwili znajdzie się sposób na znalezienie co najmniej kilkuset zł oszczędności miesięcznie. Jeżeli płacicie z całą pewnością zbyt wysokie rachunki za energię elektryczną, to warto zainwestować własne pieniądze w audytora energetycznego. Przeprowadzona charakterystyka energetyczna budynku umożliwi dla audytora oszacować zużycie energii elektrycznej w każdym segmencie działalności waszej firmy. Na bazie zużycia energii elektrycznej przez właściwie każdy dział, będzie możliwe znalezienie ciekawych sposobności na zmniejszenie zużycia.
Wszyscy przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na audyt energetyczny oraz dodatkowo badanie kamerą termowizyjną są zadowoleni z podjętej decyzji. Za audyt energetyczny zapłacicie wyłącznie raz, a wasze rachunki za energię elektryczną będą mniejsze przez kilka lat. Warto więc zdecydować się zapłacić raz za profesjonalny audyt energetyczny, by zmniejszyć wydatki w waszym biznesie za prąd. Wydane środki finansowe na audytora zwrócą wam się z ciągu zaledwie jednego roku. Koszt utworzenia audytu jest zawsze ustalany indywidualnie, gdyż zależy od wielkości waszego przedsiębiorstwa. Im większa firma, tym niestety dodatkowo pieniędzy będziecie musieli zapłacić dla audytora.
Dodatkowe informacje: świadomość energetyczna.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.