Co wybrać – żaluzje czy rolety?

 

Rolety albo żaluzję to jeden z tych elementów wyposażenia, który z pozoru jest wyłącznie dodatkiem, a realnie – o jego zakupie decydujemy w większości wypadków jeszcze zanim w naszym mieszkaniu pojawi się szafa albo łóżko. Dlaczego?

Głównie typowe wielkomiejskie budownictwo oznacza ustawienie bloków naprzeciwko, a to z kolei jest jednoznaczne z nieuchronnym patrzeniem w okna sąsiadów. Wręcz bujna roślinność kwitnąca pod oknami nie rozwiązuje kłopotu, tym bardziej po zapaleniu światła w mieszkaniu po zmroku. Na szczęście obecnie wybór rolet i żaluzji jest ogromny i można potraktować je jako gustowny, dekoracyjny nawet szczegół wyposażenia wnętrza.

p>Jakie dekoracje okienne są właśnie najmodniejsze? Bardzo popularne są bambusowe żaluzje Kraków, wybierane przez entuzjastów stylu ekologicznego lub kolonialnego. Naturalny materiał, delikatny kolor, możliwość dozowania ilości wpadającego światła , a ponadto korzystna cena to ichniejszym niezaprzeczalne atuty. Świetnie pasują do mebli z prawdziwego drewna.

Tyle zwolenników, co przeciwników posiadają z kolei rolety Kraków. Jedni nie mogą przekonać się do wyglądu rolet oraz dodatkowo tego, że nie mają regulacji typowej dla żaluzji, inni pragną mocny akcent w mieszkaniu, jakim są rolety w intensywnym kolorze, kontrastującym np z barwną ścian. Największy wybór rolet jest z całkowitą czyli stu procentową pewnością online, a dodatkowo – są one w o wiele niższych niż w sklepach stacjonarnych cenach. Ja żaluzje do mojego mieszkania znalazłam na roletylider.eu, a dzięki usłudze darmowego pomiaru mogłam być pewna co do słuszności zakupu.

Zobacz: rolety Kraków.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.