Odbiór UDT – modernizacja i konserwacja urządzeń dźwignicowych

Trzeba pamiętać, że w sytuacji urządzeń dźwignicowych powinniśmy korzystać z usług fachowych firm, które oferują kompleksowe usługi w zakresie montażu a także konserwacji urządzeń tego rodzaju. W związku z tym korzystając z urządzeń takich jak suwnice, żurawie, dźwigniki czy trawersy powinniśmy zgłosić się do firmy, która posiada odpowiednie uprawnienia UDT.
Serwis a także konserwacja urządzeń dźwignicowych – co należy mieć świadomość tego?
Przede wszystkim musimy być świadomym, że obsługa a także konserwacja urządzeń transportu bliskiego wymaga odpowiednich uprawnień, które wydawane są przez uzasadniony Urząd Dozoru Technicznego, czyli UDT.

Serwis urządzeń dźwignicowych Konin wykonywany jest przez pracowników posiadających należyte kwalifikacje a także uprawnienia w zakresie złożonego montażu oraz serwisowania urządzeń takich jak żurawie czy trawersy. Naprawy urządzeń dźwigowych Konin dotyczą zarówno urządzeń objętych gwarancją jak i pogwarancyjnych, dzięki czemu zyskujemy fachową pomoc w przypadku z każdego rodzaju sprzętu. Usługi serwisowe obejmują także przygotowanie urządzeń do okresowych obowiązkowych badań UDT. Obejmuje to w głównej mierze sporządzanie dokumentacji urządzeń, która jest poddawana weryfikacji w czasie przeglądu. Pamiętajmy, że niesprawny sprzęt nie zostanie dopuszczony do pracy. Odbiory UDT Szamotuły umożliwiają zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów użytkowanie danego sprzętu wyłącznie na podstawie wyborów urzędu dozoru technicznego. Procedura odbioru polega na kontroli stanu technicznego urządzenia oraz zweryfikowaniu dokumentacji.

Więcej: serwis urządzeń dźwigowych Poznań.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.