Kalkulator promili

Coraz więcej przyszłościowych i funkcjonalnych rozwiązań dostępnych jest w wygodnej formie on-line, dlatego możemy z nich skorzystać mając dostęp do internetu a więc korzystając z np z telefonu komórkowego tabletu czy także laptopa. Takim właśnie wyjściem jest wirtualny alkomat, który dzięki zastosowanemu algorytmowi umożliwia oszacować liczbę promili we krwi po spożyciu alkoholu.
Jak działają alkomaty przez internet?
Na 100 procent jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy nie posiadają alkomatu, a pragną sprawdzić, jak bardzo wpłynął na nich alkohol, a więc jakie jest stężenie alkoholu we krwi.

Jest to na 100 procent wyraz odpowiedzialności, warto więc skorzystać z takich rozwiązań jak alkomat online. Używanie z takiego alkomatu przez internet jest bardzo łatwe, powinniśmy jednak pamiętać o tym, by podawać prawdziwe informacje. Są to informacje pogrupowane na dwie kategorie, dotyczą one naszego wzrostu, wagi, płci, jak także związane są ze spożywanym alkoholem. O ile chodzi o informacje dotyczące spożycia alkoholu to musimy podać godzinę, w jakich spożywaliśmy alkohol, jak też jego rodzaje oraz ilości. Powinno się wypełnić te formułki prawdziwymi informacjami, tak by otrzymać wiarygodny wynik dotyczący stężenia alkoholu we krwi. Warto dodać o tym, że kalkulator promili oparty jest na algorytmie, który po przeliczeniu płynów ustrojowych, oszacuje liczbę promili alkoholu we krwi. A dzięki temu będziemy w stanie sprawdzić, jak ilość spożytego alkoholu wpłynie na nasze zachowanie.

Zobacz: wirtualny alkomat.

FacebookTwitterGoogle+Share

admin

You must be logged in to post a comment.